26 березня 2018
Знову відчув себе аутсайдером, але цього разу трохи престарілим. Здається, вже сто років не був на концерті. Рок-музика вже не така популярна, як за часів коли я був підлітком. Марічка вмовила мене піти, і ми ні на мить не пожалкували. Кріпатура шиї від мотання головою, кілька смачних слемів і море вражень. Концерт виявився дивовижним. Йшов, в першу чергу, на відомі вже мені гурти:
 • OMANA - Богомольний грав у сукні. Відіграли круто, але мало. OMANA
  Богомольний
  Басист
  Барабанщик
  Фотограф: Таня Романенко
 • Мольфа. Звучали ще краще, ніж на записі. Вокаліст викладався наповну. Мені сподобалося. Гарна автентична музика та слова. Мольфа дикі музики 2018
  Мольфа
  Molfa
  Мольфа Барабани
 • Карна. Нова музика мені подобається менше. Старіші композиції мені подобаються більше. Звучання залишилося схожим, але тексти вже не ті. Забагато пафосу, як на мене.
Ще біло кілька чорних конячок, яких я не чув:
 • Distinct. Смачний вітчизняний хардкорчик. Грали першими. Гарно прогріли публіку.
 • Не лізь бо Вб’є. Не мій тип музики. Не буду коментувати.
 • CH.SH Чумацький Шлях. Просто порвали. Мені здавалося, що гурт рознесе нафіг концертну залу, стільки динаміки і драйву в їх музиці. Фронтмен - демон у людській подобі. Гарне шоу. Мені здається, вживу вони звучать краще, ніж на записі. Важко передати атмосферу, що панувала в залі. Я взяв собі гурт на замітку. Певно, найкраща знахідка цього року.
  Чумацький Шлях
  CH.SH
  Коза Ч.Ш
  Фронтмен Чумацький Шлях
  Басист CH.SH
  Чумацький Шлях Барабани
Фото: Марія Федотовська

Категорія:

Музика
running man running bear