15 червня 2017

Часто, після мандрівок горами я переглядаю фото та відео. Вони частково нагадують мені той настрій. У мене давно зріла в голові думка, зібрати найкращі фільми про гори, альпінізм, подорожі та виживання. Пропоную вашій увазі найкращі, на мою думку, фільми на цю тематику. Може я щось цікаве пропустив ?

The Revenant
Легенда Г'ю Гласса
2015

The Revenant

Картина знята по реальних подіях. Висвітлюються випробування, через які необхіно пройти головному герою, який прагне помсти. Шикарні зйомки. Грандіозні пейзажі. І хороша акторська гра. Тут Дікапріо в головній ролі грає нетипового для себе персонажа.

127 Hours
127 годин
2010

127 Hours

Фільм від Дені Бойла. Тут розповідається про хлопця що любить активний відпочинок і втрапляє в халепу. Кіно про силу волі і жагу до життя. Головна роль гарно підійшла Джеймсу Франко. Фільм знято по реальних подіях, що мали місце в 2003 році.

Touching the Void
Торкаючись Пустоти
2003

Touching the Void

Документальний фільм про двох альпіністів що хотіли першими піднятися на гору Siula Grande в Андах з по західній стіні. Захоплююча історія про дружбу гори і виживання.

North Face
Північна Стіна
2008

North Face

Кіно про змагання з підкорення Північної стіни г.Ейгер (найнебезпечнішої з стін в Альпах).

Into the Wild
Тепер я йду у дику далечінь 2007

Into the Wild

Випустившись з університету, головний герой віддає всі свої заощадження на благодійність і вирушає в подорож. Його мета дістатися автостопом до Аляски. Походу мандрівки він спілкується з людьми, стараючись увібрати їх життєву мудрість. Стикається з несправедливістю життя та бюрократією. В кінці свого шляху він розуміє що: щастя реальне лиш тоді, коли з ким ним поділитися. Знову ж таки, фільм на заснований на реальних подіях.

Wild
Дика 2014

Wild

Хроніка 1100 мильного сольного походу однієї дівчини, як спосіб, щоб оговтатися від недавньої особистої трагедії. Стрічку знято на основі спогадів Шеріл Стрейд.

The Edge
На межі
1997

На межі

Мільярдер Чарльз Морс вирушає зі своєю молодою дружиною, супермоделлю Міккі, на Аляску для фотозйомок. Модний професійний фотограф Роберт Грін переконав їх, що саме там є місце, яке ідеально підходить для фотосесії. В пошуках цього місця вони залетіли набагато далі, ніж планували.Їх маленький літак зазнав аварії... Як вижити в дикій глушині? Щоб врятуватись в лісі, в якому повно диких тварин, вони покладаються один на одного.

Жива
2016

Жива 2016

Український фільм знятий за реальними подіями, що мали місце в 50х роках. Насамперед, буде цікавим вітчизняним мандрівникам, гарними планами Знайомих гір. Стрічка розповідає про період життя Анни Попович, яка рятуючись від переслідувань Радянської влади, потрапляє в табір УПА. Зйомки фільму проходили в Українських Карпатах, а саме у Горганах. Де відбувались події з життя Попович.

Captain Fantastic
Капітан Фантастік
2016

Captain Fantastic

Герой фільму вбачає в сучасному суспільстві лише негатив. Він старається відгородити свою сім’ю від усіх принад цивілізації. Але все ж їм доводиться стикатися з суспільством.

Everest
Еверест
2015

Everest

Відносно свіженька стрічка про комерційне сходження на Еверест. Дуже гарна картинка.

A Walk in the Woods
Походеньки в лісах
2015

A Walk in the Woods

Письменник в якого творча криза, збирається пройти Pacific Crest Trail зі своїм старим другом. В фільмі йде оповідь про те що з того вийшло.

The Summit
2012

The Summit

Розповідь про підйом на одну з найнебезпечніших вершин планети К2. Гарні зйомки, вражаючі панорами.

Приємного перегляду!


Категорія:

Фільми
running man running bear