16 березня 2019


Я кось я вже робив схожу публікацію, але фільмів є настільки багато що я вирішив зробити ще одну. Пропоную вашій увазі свою підбірку фільмів де так чи інакше фігурують гори. Або фільмів про життя серед дикої природи. Приємного перегляду

Woman at War / Kona fer í stríð

Гiрська жiнка: На вiйнi

2018

Гiрська жiнка: На вiйнi

Стрічка що бере за живе, трошки артхаусна драма з елементами комедії. Мені дуже сподобалося, Задіваютсья теми екологічної свідомості, довіри, батьківства.

Jungle

Джунглі

2017

Джунглі 2017

Добре знайомий нам Деніел Редкліфф. Старається щоб його асоціювали не тільки з Гарі Потером. Гарна картинка, сюжет на реальних подіях, хороша гра акторів. Фільм є досить жорстким, є кілька сцен коли дітей краще прибрати від екрану.

Территория

Територія

2015

Територія 2015

Дія відбуваєтсья на півночі радянського союзу. Головні герої - геологи. Я не дуже люблю російські фільми, але цей виключення. Тут поєднується гарна операторська робота, красиві пейзажі, хороша гра акторів. рекомендую до перегляду.

The Mountain Between Us

Гора між нами

2017

Гора між нами 2017

Історія про двох людей, що змушені виживати після афіакатастрофи. Фільм має дві лінії: пригодницьку та романтичну. Думаю буде довподоби навіть дівчатам.

Brokeback Mountain

Горбата гора

2005

Горбата гора

Фільм не зовсім про гори. Фільм є практично класикою ЛГБТ теми. Але основні дії відбуваються на фоні мальовничих гір Штату Вайомінг.

Wind River

Вiтряна рiка

2017

Вiтряна рiка 2017

Стрічка розказує нам як колишній ветеран допомагає у розслідуванні смерті молодої дівчини з індіанської резервації. Місце подій: штат Вайомінг.

6 Below: Miracle on the Mountain

На глибині 6-ти футів

2017

ALT

Головний герой, успішний хокеїст який погубив свою кар'єру і підсів на мет. Він старається зав'язати, але виходить у нього так собі. Якщо ви любите катати на борді або лижах, то вам сподобається це кіно. Але не очікуйте дуже багато.

Hold the Dark

Притримай темряву

2018

ALT

Просякнута містикою трагедія з гарною грою акторів. З точки зору сюжету, не шаблонне кіно і не для задоволення. Гори присутні).

Tracks

Сліди

2013

ALT

Гарна драматична історія про дічину, що вирішує пройти через австралійську пустелю. Допомагають їй у цьому верблюди. На шляху вона зустрічає різних людей та випробування.

Wrecked

Крах / Катастрофа

2010

ALT

Головний герой приходить до тями в розбитому авто, десь у лісі. У ньогоє переломи, довкола кілька трупів, а в бардачку револьвер. В нього амнезія...

Le Dernier Trappeur

Останній Звіролов

2004

The Revenant

Стрічка про життя Нормана Вінтера, який, доречі, грає в цьому фільмі самого себе - мисливця на хутряних звірів. В фільмі зображується життя в дикій природі, безліч пезажів, від яких захоплює дух, різноманіття флори та фауни...

White Fang

Біле Ікло

1991

Біле Ікло

Захопллюча драма про дружбу між хлопцем що приїжає на Клондайк продовжити справу свого покійного батька, та наполовину псом, наполовину вовком.

Приємного перегляду!


Категорія:

Фільми
running man running bear