28 березня 2019
Йшов третій місяць зими - було нудно, хотілося пригод. Я вже кілька років ходжу в зимові походи, але мені ще ні разу не доводилося ночувати взимку в наметі. Було цікаво перевірити як воно, перевірити як з низькими температурами справиться спальник та я.) Але хотілося чогось більш контрольованого і безпечного. Вирішено, вантажу всі свої пожитки в коляску мотоцикла і відправляюся в невеличку подорож до річки Тетерів. Це досить дикі місця, тут все рідше можна зустріти людей. А так все по класиці, взяти побільше, заїхати подалі і там усе з'їсти. Хоч світило сонце, природа показувала характер, сильні пориви вітру забивають дихання. Мотоцикл теж був досить примхливим і не дуже хотів мене везти. Спершу поламалась ручка газу, довелося повернутись додому відремонтувати її. Другою проблемою стала свічка запалювання, та просто вийшла з ладу. Доїхав додому практично на одному циліндрі і замінив.
Мотоцикл К750
В мене вже опускалися руки, я думав може все кинути і нікуди не їхати. Але я пересилив себе і виїхав, про що не пошкодував. Коли я задовольнив усі його примхи - він поїхав гарно, рівно і без нервів. Дорогою довгенько не їздили. Час від часу доводилось зупинятися і прибирати з дороги гілки та стовбури повалених дерев. А іноді прориватися кріль хащі.
К750 POV
Лісова дорога
Дорога на поліссі
Місце для ночівлі вибрав не відразу, спочатку поїхав в одну місцину. Маленьку галявину з трьох сторін обступали ліс, скелі та річка, тут мені здалось не затишно. Приїхав на місце стоянки коли смеркало. Я вже бував тут і ночував раніше. Гарна локація, на невеличкому підвищенні з лісочком і скелями.
К750 фара
Мотоцикл
Першим ділом натягав трохи дров та розпалив багаття, стало світліше, тепліше і веселіше. З дровами проблем не було тут чимало сухостійних дерев як треба було лише притягти до табору.
Нічне небо на фоні дерев
Іскри від багаття
Тоді вже взявся ставити намет. Надворі було досить світло і без багаття. Небо було чисте і усіяне зорями. Нікуди не поспішаючи, я поставив намет.
Зоряне небо
Зорі над лісом
Небо та гілки дерев
Подзвонив брат, запитав як справи, чи не холодно, чи не страшно. Що приховувати, досить прохолодно і самому буває трохи лячно. Брат не мав справ ввечері, тому вирішив заїхати, посидіти біля багаття.
Фари машини
Приїхав брат
Ми сиділи, говорили, пили чай. Коли стало геть пізно брат поїхав. Нічні посиденьки біля Багаття З за лісу сходив місяць. Таке враження що в лісі увімкнулась величезна лампочка. Місяць уже не повний, але ще дуже великий і яскравий. Він залив світлом долину річки і мій табір.
Місяць сходить зза лісу
Місяць над лісом
Долина річки Тетерів вночі
Я дуже радів, що вирішив вибратися саме сьогодні. Мало того, що тут мальовничі краєвиди. Це ці місця знадяться далеко від великих джерел світлового забруднення. Плюс сама долина річки утворює своєрідну бленду, що не пропускає паразитного світла. Світло було дуже гарним. Тож я знімав. Подорож на мотоциклі з коляскою Було досить пізно і я добряче вморився. Заліз в намет і вкутавшись в спальник майже відразу відключився, незважаючи на потріскування догораючого вогню і шарудіння звіряток та пташок. Іскри

День 2

Світало, я прокинувся від того що в мене замерз ніс. Як я не старався укритися, заснути знову не вдалось. Не скажу, що це була моя найхолодніша ночівля але в зимових Карпатах в будиночка цей спальник показував себе краще.
Зимовий спальник Pinquin Expert
Ночівля в наметі взимку
Мій табір засвітла
Надворі прохолодно, але вітру нема. Мотоцикл покрився інеєм вода в пляшках замерзла. Я вмився, роздув вогонь на вчорашніх вуглях та взявся готувати сніданок. На природі їжа смакує краще ніж вдома.
Тости на вогні
Англійський сніданок в мотопоході
Чашка чаю
З неба посипалася сніжна крупа, яка перейшла в дощ. Намет я ще не зібрав, і добре. Пересидів дощ в наметі. Вид на табір з намету Коли дощ трохи вщух, я продовжив збиратися.
Мій табір на схилі
Річка тетерів
Ліс за річкою Тетерів
Додому я вирішив повертатися іншою дорогою. Тут дуже красиві місця, пагорби струмки, підвісний міст, ліс. Загалом мадрівкою я задоволений, але не завадила б компанія. Важкувато бути водієм, оператором і кухарем одночасно. Хотілося б повторити мандрівку, але щоб лежав сніг.
Дорога через міст в селі Синка (Хутір Лісовий)
Міст через річку Тетерів до села малі Кошарища
Ну і звісно, як же без традиційного ролика:
Щоб не пропустити нові відео та публікації ПІДПИСУЙТЕСЬ на мій канал.

running man running bear