Час читати є не завжди. Ми багато часу проводимо в транспорті, на роботі. Вихід є це аудіо-книги та подкасти. Цей список буде доповнюватися, або якщо подкастів набереться дуже багато я створю ще одну публікацію. А що слухаєте ви? Поділіться!
Кришки
Кілька фотографів різних рівнів: Артем, Богдан, Саша та Софія діляться своїми думками на тему фотографії.
Досить якісний і цікавий подкаст про фотографію українською. Це те, чого мені дуже довго не вистачало в нашому сегменті.
Слухати: Або в інших додатках.Звукозапис
Привіт. мене звати Денис і я працюю в туристичному магазині. цей подкаст про природу, людей, місця, подорожі, походи, спорядження та важливі (і не дуже) аутдор теми. Нарешті, офіційно перший #звукозапис в мережі.
Цей епізод не інструкція як виживати і що робити взимку на природі, а наша з Тарас Сиротюк (Taras Syrotiuk) рефлексія про зиму і перебування в цю пору року на природі: місто, прогулянки в лісі, гори.Слухати:
Або в інших додатках.Карпатський волоцюга
Як не лоханутися при виборі намету? З чого почати підготовку до свого першого походу? Скільки повинен важити рюкзак? Звідки туристи знають куди йти? Яке авто краще орендувати на Тенеріфе? Чому румунські Карпати цікавіші ніж польські Татри? Привіт, мене звати Мирослав, і в цьому подкасті я разом зі своїми друзями-мандрівниками відповідаємо на питання про туризм, походи в гори, круті маршрути, вибір спорядження. Цікаві, кумедні, страшні та моторошні, але правдиві історії про мандри Карпатами та іншими горами світу.
Слухати:- Google Podcast
- Підписуйся на мій телеграм канал - https://t.me/carpaty
Буде тобі наука
Озвучки найкращих науково-філософських статей Куншт, які просто й цікаво висвітлюють складні теми, котрі є актуальними як для українського суспільства, так і для кожної людини у будь-якій точці світу. Ми обговорюємо проблемні питання, які так чи інакше кидають виклики сучасному суспільству. Це теми розвитку технологій, які змінюють світ щодня, втручання в геном людини, яка є не лише болісною для науковців, а й має свою етичну й культурну сторони. Крім того, це порушення проблем, що стосуються нашого буденного життя – пропаганди, хайпу, фейків, навіть криптовалют. Усі згадані теми актуальні і для науки, і для культури, яка дуже гостро реагує на наукові відкриття та технологічні прориви. «Буде тобі наука» – це спільний проект журналу Куншт та Громадського радіо.
Не забуваємо що я маю ютуб канал, Щоб не пропустити нові відео та публікації ПІДПИСУЙТЕСЬ